Na kraji Brd

Náš příběh

Jak to všechno začalo

Oba nás vždy zajímal osobní rozvoj. V roce 2018 jsme se poprvé potkali na transformačním výcviku Johna Hawkena. Během ročního kurzu jsme ještě jako dva sobě neznámí lidé prošli i tzv. rituálem smrti, při kterém jsme oba pochopili, že chceme žít naše životy jinak.

V létě 2019 jsme začali vzájemně sdílet naše vize a poznali, jak moc se potkávají. Začali jsme spolu žít a poté se rozhodli hledat pozemek, který by splňoval naše představy k založení permakulturní zahrady a sdíleného prostoru k odpočinku od uspěchaného života.

V září 2020 jsme našli úžasné místo "Na kraji Brd", kam jsme se o 2 měsíce později nastěhovali a začali tvořit. V létě 2021 jsme zde spojili naše životy při nádherném šamansko-tantrickém rituálu.
Dnes nás naplňuje péče o pozemek cca 9000 m2, kde si postupně osvojujeme spoustu činností, které měli naši předci v malíčku. Ze zvířat dnes máme kohouta se slepicemi, kočku Fanynku, přítulnou fenku flat coated retrívra Chantie (Šántý) a na blízkém ranči koníka Freda.

Profesně se Bára věnuje bodyworku a je naprosto výjimečná v nacítění se na klienty a jejich potřeby. Martin se vedle práce s tělem věnuje dalším projektům. Od r. 2007 profesionálně koučuje a řadí se mezi uznávané business kouče v ČR. Také založil značku Protopan, která pomáhá lidem s atopickým ekzémem.

Své zkušenosti jsme spojili v projektu Cesta doteku, kde provázíme lidi transformačními prožitky přes práci s tělem a pořádáme rozvojové kurzy.

Co s námi můžete prožít

Masáže

Tradiční hospodaření

V případě zájmu vás rádi zapojíme do venkovských činností, jako např. kosení, sběr bylin, péče o zvířata nebo domácí produkce.